Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa wystartował!

Wśród projektów do Budzetu Obywatelskiego miasta Krakowa znajdziecie również nasze kajakowe projekty. A są nimi Krakowiaki na Kajaki / Projekt Ogólnomiejski nr 111 i Piknikowe Ławki nad Wisłą / Projekt Ogólnomiejski nr 115. Zagłosuj teraz: www.budzet.krakow.pl

Krakowiaki na Kajaki / Projekt Ogólnomiejski nr 111

Kochasz kajaki? A może chcesz je poznać bliżej? Zagłosuj na projekt oferujący mieszkańcom Krakowa darmowe spływy kajakowe rzeką Dłubnią w Nowej Hucie – Niech żyje przygoda!

Projekt zakłada możliwość darmowego spływu kajakowego rzeką Dłubnią przepływającą przez Nową Hutę od Zalewu Nowohuckiego aż do Wisły. Projekt przeznaczony jest dla 500 osób! W projekcie jest ujęty kompleksowy program obejmujący profesjonalną organizację spływu kajakowego: wyposażenie niezbędny i obowiązkowy sprzęt, instruktorzy na czas trwania spływu, ubezpieczenie i transport po zakończeniu spływu na miejsce startu. 

Piknikowe Ławki nad Wisłą / Projekt Ogólnomiejski nr 115

Projekt zakłada zakup piknikowych ławek dla mieszkańców Krakowa chcących odpocząć nad Wisłą.

Projekt zakłada zakupienie 10 sztuk stołów piknikowych z ławkami wykonanych z trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału, które będą wykorzystywane przez mieszkańców Krakowa i osoby przyjezdne odwiedzające Yacht Klub Krakowski w Nowej Hucie. Będą one ogólnie dostępne dla wszystkich odwiedzających klub.

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa trwa!

Tylko do 5 października możesz zagłosować w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa Zrób to teraz wchodząc na stronę www.budzet.krakow.pl

Dodaj komentarz

Translate »