Paste your Google Webmaster Tools verification code here

I Spływ Kajakowy Dłubnią za nami [ankieta]

I Nowohucki Spływ Kajakowy Dłubnią za nami!

Spływ kajakowy Dłubnią okazał się chyba wyjątkowym sukcesem mimo przysłowiowej “pogody w kratkę” bo choć wszyscy przemoczeni do ostatniej suchej nitki po wyjściu z kajaka na mecie na twarzach pojawiała się radość i zadowolenie.

Oficjalnie można już potwierdzić – Szlak przetarty! 12 kajaków przepłynęło pierwszym nowohuckim spływem kajakowym rzeką Dłubnią otwierając tym samym tegoroczny sezon kajakowy na Dłubni.

Jak się płynęło?

Spływało się w poszukiwaniu przygody i tej przygody chyba każdy trochę posmakował 🙂 bo były prawdziwe przeszkody rzeczne, małe spiętrzenia, które podnosiły adrenalinkę jak i drzewa tak nisko wiszące, że aby przed gałęziami się schować trzeba było wcisnąć się dosłownie do kajaka. Czy były wywrotki? Oczywiście 🙂 a ile radości przy tym i śmiechu było podczas opowiadań przy grillu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym WISŁA?! – Ech! Przygoda!

Dłubnia miejscami leniwa jest wyjątkowo kręta dlatego też spływ kajakowy właśnie nią nigdy nie będzie nudny – tu zakole, zakręt, pień po środku małej kaskady – z lewej czy z prawej? Z prawej! Płyniemy – udało się 🙂 I krzyczymy do tych co za nami – z prawej płyńcie! Bo płyniemy razem choć w bezpiecznych odstępach. Raz szersza i spokojna za zakolem wąska i z wartkim nurtem – nuda? Nie na Dłubni! Tutaj co chwila czekać na Ciebie będzie niespodzianka i przygoda 🙂

[socialpoll id=”2357857″]

Co dalej?

Nie da się ukryć, że wszystko zależy od Was drodzy uczestnicy I Nowohuckiego Spływu Kajakowego Dłubnią i tych spływów, które nastąpią niebawem. Dlaczego od Was? Bo to Wy jako pierwsi płynęliście tak liczną grupą po Dłubni i nikt przed Wami tego wcześniej nie zrobił 🙂 a co za tym idzie można Was śmiało nazwać Ambasadorami Spływów Kajakowych po rzece Dłubni! Więc Ambasadorzy jeśli się Wam podobało szepnijcie słów kilka znajomym o spływach kajakowych w Nowej Hucie lub poślijcie informację dalej w świat – niech spływy kajakowe wejdą w krew nowohuckiej turystyki i będą dla tej dzielnicy jedną z wielu (oby!) ciekawych propozycji wypoczynku.

Zatem do dzieła!


Zdjęcia ze Spływu Kajakowego

Masz zdjęcia? Prześlij je do nas nhtravel@nowahutravel.pl

Plany na przyszłość?

Plany są a jak! Nie zdradzamy ich jeszcze oczywiście ale nie poprzestajemy w działacniach bo to z pewnością nie ostatni Spływ Kajakowy Dłubnią. Czuwajcie liczymy, że za miesiąc wszystko się wyjaśni i jeśli plany wypalą to częściej będziemy się widzieć nawzajem w kajaku 🙂

Wszystkich chętnych na Spływ Kajakowy przez Nową Hutę zapraszamy do kontaktu z nami.


Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nami!

[wysija_form id=”1″]

Dodaj komentarz

Translate »