Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Home » Artykuły » Trasa Turystyczna po Schronach Nowej Huty
Trasa Turystyczna po Schronach Nowej Huty

Trasa Turystyczna po Schronach Nowej Huty

Już jutro 15 grudnia 2015 roku w Muzeum PRL-u o godz. 18:00 będzie ważne spotkanie dla turystyki w Nowej Hucie. Ważne dlatego, że po raz pierwszy zostanie przedstawiona koncepcja trasy turystycznej po schronach Nowej Huty.

Wiemy jednak, że to nie tylko o schronach będzie spotkanie bo trasa ta – oby powstała jak najszybciej – będzie jedynie początkiem czegoś turystycznie większego w skali naszej dzielnicy. Myślimy tu szeregu przyszłych produktów turystycznych i budowy marki Nowej Huty nie tylko jako alternatywy dla istniejących produktów na lokalnym krakowskim rynku turystycznym. Schrony mogą być pierwszym wiadrem wody na koło zamachowe naszej dzielnicowej turystyki. Mogą być magnesem, który przyciągnie turystów w tą część dzielnicy znudzonych dotychczasowymi atrakcjami oferowanymi przez Kraków i okolice. Mogą być wspaniałą lekcją historii dla „młodzieży” urodzonej już po 1989 roku…

Wyjątkowo dużo tego „może”… Dlatego też warto przyjść i zobaczyć jakie są możliwości tego projektu, posłuchać jego założeń, koncepcji i jakie konkretne propozycje rozwiązań ze sobą niesie. I choć droga daleka do jego startu to właśnie to spotkanie może pokazać kierunek którym powinniśmy iść by turystyka w Nowej Hucie miała możliwość stałego rozwoju.

My będziemy.

Do zobaczenia!

Zapiszcie sobie datę w kalendarzu – 15 grudnia o godz. 18.00 w Muzeum PRL-u odbędzie się prezentacja „Studium uwarunkowań dla realizacji trasy turystycznej po schronach Nowej Huty”

Posted by Nowa Huta Travel on 8 grudnia 2015

Add a Comment

Translate »