Paste your Google Webmaster Tools verification code here
Home » Artykuły » Trash Run Nowa Huta 2019

Trash Run Nowa Huta 2019

Dłubnia zawsze będzie nam bliska i w każdą akcję czy wydarzenie dbające o jej czystość będziemy wspierać. W szczególności takie pomysły jak ten, nowy, śwież i wyjątkowy, prosto z Fundacji Ecotravel – Trash Run Nowa Huta!

Trash Run Nowa Huta w wielkim skrócie to…

…spacer, marszobieg czy bieg – jak kto woli i lubi – połączony ze zbieraniem śmieci. Aby łatwo nie było jest limit czasu jak i zadania związane z segregacją śmieci. Są obszary w których to uczestnicy będą zbierać poszczególne rodzaje śmieci. Żółty, niebieski i zielony – Plastiki i metal. papier i tektura i szkło. Wszystko zgrabnie pokazuje mapa Trash Run Nowa Huta.

Czas się liczy ale nie jest najważniejszy

Bo sukces w zawodach może jednak zależeć od odpowiednie segregacji śmieci. Bieg jest paramu – by było łatwiej – każda z par otrzyma pakiet startowy. W skład niego wejdą 3 szt. worków na śmieci (żółty, niebieski i zielony)… nie bez przyczyny. Każda strefa to zbieranie śmieci do odpowiedniego worka!

Dla kogo jest Trash Run Nowa Huta?

Dla każdego – dużego i małego. Zaproszenie jest skierowane do wszystkich chętnych na spacer, marszobieg czy przebieżkę 5,5 km odcinkiem prowadzącym od Zalewu Nowohuckiego do Yacht Klubu Polski Kraków w Mogile. Liczy się uczestnictwo a nie czas więc medale będą dla wszystkich!

Trash Run Nowa Huta – Zapisz się już dziś!

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą email na adres: ola.wyszynska@fundacjaecotravel.pl na 48 godzin przed rozpoczęciem zawodów czyli dokładnie do 27.02.2019 do godz. 9:00.

W zgłoszeniu należy podać:

  • imiona i nazwiska uczestników (2 osób)
  • nr telefonu kontaktowego
  • daty urodzeń uczestników (do ubezpieczenia)

Uwaga! W przypadku udziału osoby niepełnoletniej druga osoba musi być obowiązkowo pełnoletnia i zostaje jej opiekunem na czas trwania zawodów.

Pełna informacja: Trash Run Nowa Huta

Fundacja Ecotravel

Add a Comment

Translate »