Paste your Google Webmaster Tools verification code here

Kajakiem przez Nową Hutę [video]

Kajakiem przez Nową Hutę? Oczywiście, że tak!

Zwiedzaj Nową Hutę kajakiem! Zapraszamy Was na Spływ Kajakiem przez Nową Hutę.

Przez Kraków przepływa kilka niewielkich rzek z czego najbardziej dziką i niedostępną jest nowohucką Dłubnią. 5 lipca 2015 roku w samotny spływ Dłubnią przez Nową Hutę wybrał się Marcin Pawlik. Wszystko po to by sprawdzić czy rzeka jest spławna i czy istniała by możliwość organizowania w przyszłości spływów kajakowych dla turystów i wszystkich chętnych na ten niezwykły sposób spędzania wolnego czasu. I wygląda na to, że TAK!

Oto krótka relacja ze spływu – zobaczcie sami jak piękna i dziką rzeką jest Dłubnia i jak wspaniałym sposobem wypoczynku i relaksu jest kajak.

Więcej filmów o spływie Dłubnią w Nowej Hucie: Spływ Kajakowy Dłubnią w Nowej Hucie

UWAGA! Wszystkich którzy chcieliby się wybrać w pierwszy dziewiczy grupowy spływ kajakowy przez Nową Hutę rzeką Dłubnią zapraszamy do kontaktu z nami i do zaglądania na naszą stronę www.NowaHutaTravel.pl i Facebook Nowa Huta Travel na której to będziemy umieszczać w wydarzeniach nasze terminy spływów i innych wyjątkowych ofert spędzania wolnego czasu w Nowej Hucie.

Oferta spływów kajakowych i wydarzeń jest dostępna pod linkiem: Spływy Kajakowe w Nowej Hucie

Oprócz oferty spływów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rowerowego zwiedzania Nowej Huty – oferta cały czas jest wzbogacana o nowe propozycje a zapoznać się z nią można pod linkiem: Wycieczki Rowerowe Nowa Huta

Znajdź nas również na:
Faebook: https://www.facebook.com/nowahutatravel
Google+: https://plus.google.com/+NowahutatravelPlTours/
WWW: https://www.nowahutatravel.pl
Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (https://www.youtube.com/editor)

Dodaj komentarz

Translate »