Home » Artykuły » Ankiety » I Spływ Kajakowy Dłubnią za nami [ankieta]
I Spływ Kajakowy Dłubnią za nami [ankieta]

I Spływ Kajakowy Dłubnią za nami [ankieta]

I Nowohucki Spływ Kajakowy Dłubnią za nami!

Spływ kajakowy Dłubnią okazał się chyba wyjątkowym sukcesem mimo przysłowiowej „pogody w kratkę” bo choć wszyscy przemoczeni do ostatniej suchej nitki po wyjściu z kajaka na mecie na twarzach pojawiała się radość i zadowolenie.

Oficjalnie można już potwierdzić – Szlak przetarty! 12 kajaków przepłynęło pierwszym nowohuckim spływem kajakowym rzeką Dłubnią otwierając tym samym tegoroczny sezon kajakowy na Dłubni.

Jak się płynęło?

Spływało się w poszukiwaniu przygody i tej przygody chyba każdy trochę posmakował 🙂 bo były prawdziwe przeszkody rzeczne, małe spiętrzenia, które podnosiły adrenalinkę jak i drzewa tak nisko wiszące, że aby przed gałęziami się schować trzeba było wcisnąć się dosłownie do kajaka. Czy były wywrotki? Oczywiście 🙂 a ile radości przy tym i śmiechu było podczas opowiadań przy grillu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym WISŁA?! – Ech! Przygoda!

Dłubnia miejscami leniwa jest wyjątkowo kręta dlatego też spływ kajakowy właśnie nią nigdy nie będzie nudny – tu zakole, zakręt, pień po środku małej kaskady – z lewej czy z prawej? Z prawej! Płyniemy – udało się 🙂 I krzyczymy do tych co za nami – z prawej płyńcie! Bo płyniemy razem choć w bezpiecznych odstępach. Raz szersza i spokojna za zakolem wąska i z wartkim nurtem – nuda? Nie na Dłubni! Tutaj co chwila czekać na Ciebie będzie niespodzianka i przygoda 🙂

[socialpoll id=”2357857″]

Co dalej?

Nie da się ukryć, że wszystko zależy od Was drodzy uczestnicy I Nowohuckiego Spływu Kajakowego Dłubnią i tych spływów, które nastąpią niebawem. Dlaczego od Was? Bo to Wy jako pierwsi płynęliście tak liczną grupą po Dłubni i nikt przed Wami tego wcześniej nie zrobił 🙂 a co za tym idzie można Was śmiało nazwać Ambasadorami Spływów Kajakowych po rzece Dłubni! Więc Ambasadorzy jeśli się Wam podobało szepnijcie słów kilka znajomym o spływach kajakowych w Nowej Hucie lub poślijcie informację dalej w świat – niech spływy kajakowe wejdą w krew nowohuckiej turystyki i będą dla tej dzielnicy jedną z wielu (oby!) ciekawych propozycji wypoczynku.

Zatem do dzieła!


Zdjęcia ze Spływu Kajakowego

Masz zdjęcia? Prześlij je do nas nhtravel@nowahutravel.pl

Plany na przyszłość?

Plany są a jak! Nie zdradzamy ich jeszcze oczywiście ale nie poprzestajemy w działacniach bo to z pewnością nie ostatni Spływ Kajakowy Dłubnią. Czuwajcie liczymy, że za miesiąc wszystko się wyjaśni i jeśli plany wypalą to częściej będziemy się widzieć nawzajem w kajaku 🙂

Wszystkich chętnych na Spływ Kajakowy przez Nową Hutę zapraszamy do kontaktu z nami.


Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z nami!

Podziel się ze znajomymi!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
2Email this to someone
email

Add a Comment

Translate »
Spływ Kajakowy Dłubnią w Nowej HucieZapisy na 2019 rok wystartowały!

Nie czekaj na wiosnę zapisz się z przyjaciółmi już dziś na wybrany termin spływu kajakowego Dłubnią w Nowej Hucie!

Kliknij!